ГО «Смарт Сіті Хаб» закликає доєднатися до II Екологічного Флешмобу «Дерева замість квітів»!

В рамках флешмобу школярі, вчителі, батьки, менеджери шкіл та небайдужі громадяни садитимуть дерева та кущі біля навчальних закладів. Мета флешмобу - створити зелений щит з дерев між автодорогами та навчальними закладами і так покращити якість повітря, яким дихають наші діти.

 З 20 березня по 22 квітня 2021 року берімо в руки лопати та саджанці та йдемо саджати нові дерева біля навчальних закладів, щоб покращити якість повітря, яким дихають діти! Запрошуємо школярів, батьків, учителів та менеджерів шкіл приднатися до нас!

10 квітня відбудеться офіційна висадка дерев  організаторами спільно з партнерами, спонсорами та за присутності ЗМІ.

А 22 квітня у Міжнародний день Землі ми підіб’ємо підсумки флешмобу по навчальним закладам України та опублікуємо звіт на нашому сайті ngosmartcityhub.com

Також шукаємо соціально відповідальних партнерів та спонсорів, які сприятимуть озелененню українських міст та очищенню повітря від шкідливих викидів! 

Для участі у II флешмобі «Дерева замість квітів»: 

1. Заповніть реєстраційну форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSef_SD9ySoz9v7--ytlQoSdwUFRGP0GSDrbo2d9wQO-4i5NsQ/viewform 

2. Поділіться інформацією про акцію з однокласниками, батьками, колегами. 

3. Розкажіть про деталі акції адміністрації навчального закладу та узгодьте породу і кількість дерев та кущів, які плануєте посадити. 

4. За потреби об’єднайтеся у групи для централізованої закупки саджанців та координації дій. 

5. Завчасно підготуйте ділянку біля навчального закладу та всі необхідні інструменти для посадки. 

6. З 20 березня по 22 квітня березня посадіть придбані саджанці. 

7. Сфотографуйте висаджені рослини, позначте навчальний заклад та поділіться чудовими світлинами у соцмережах з хештегом #деревазамістьквітів

Учасники зможуть роздрукувати дизайнерську табличку, вказати своє ім’я та назву дерева та увічнити свою участь у проекті. 

Інформаційні матеріали: https://cutt.ly/8xjZG1m

ДО УВАГИ КИЇВСЬКИХ ШКІЛ! З 29 березня ви можете отримати саджанці та сіянці дерев від Центру альтернативного озеленення – абсолютно безкоштовно!

Для безоплатного отримання саджанців заповніть, будь ласка, форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdoFYya-yvQcoy6oLgTcAKR3DJPA8AzYZ0KzrniLRuUnenfuA/viewform?fbclid=IwAR2YvSunFBNIaAxdxCJtDoP8873qh-T8hvKsPW3XAW0RPtIw84J3ge2utkg

Запрошуємо майбутніх партнерів долучитися до соціально значущої ініціативи! 

Щоб взяти участь в Екологічному Флешмобі, будь ласка, зв‘яжіться з координатором акції: 

Кристина Ковкрак 096-296-83-04/095-173-05-26 (Телеграм) kristinakovkrak@gmail.com 

Команда ГО "Смарт Сіті Хаб" запрошує до участі навчальні заклади, соціально відповідальні компанії та усіх бажаючих! Адже спільні зусилля можуть багато!

Інші актуальні новини