«Експрес-курс з основ інформатики у безпечному середовищі Code.org».

Програмування – це захопливо і перспективно! Тож беріть друзів і долучайтеся до нового онлайн-курсу «Експрес-курс з основ інформатики у безпечному середовищі Code.org».

Цей курс запускають спеціалісти ГО «Смарт Сіті Хаб» спільно з експертами Київського палацу дітей та юнацтва! Ми зробили його веселим, цікавим і абсолютно безкоштовним.

І вже 30 березня о 16.00 ми починаємо!Реєструйтеся за лінком: https://bit.ly/37P0TWO, щоб отримати доступ до нового курсу та усіх навчальних курсів, що вже відбулися!

Щотижня на вас чекає цікава лекція, яку ви чекатимете з нетерпінням! А після лекції ви отримаєте домашнє завдання на тиждень, яке слід вислати на перевірку ментору курсу.

Протягом 9 тижнів слухайте лекції, виконуйте завдання та наприкінці отримуйте сертифікат про проходження курсу!

Мільйони людей із 180 країн світу починають своє знайомство з IT-сферою саме з Code.org! Зробіть і ви свій перший крок у нове перспективне середовище!

Здобудьте перший досвід програмування, познайомтесь з поняттями послідовності дій, алгоритму та циклів, спробуйте розробити свою власну комп’ютерну гру та свій власний застосунок, програмуйте з Minecraft та CodeCombat!

Щовівторка о 16.00 дивіться відео від наших лекторів та переглядайте його у зручний час!

Не втрачайте можливості здобути нові перспективи!
І до зустрічі на першій лекції курсу 30 березня о 16.00!

Інші актуальні новини