#futureNOW: ГО «СМАРТ СІТІ ХАБ» розпочинає курс онлайн-лекцій з міськими експертами

На карантині ГО «СМАРТ СІТІ ХАБ» продовжує здійснювати свою місію – ділитися з киянами актуальними знаннями, які можуть покращити життя. Тому наша команда запускає ініціативу #futureNOW, в рамках якої раз на тиждень відбуватимуться лекції з економіки, екології, освіти, інфраструктури міста та інших напрямків. Найкращі спікери поділяться лайфхаками, як зробити життя комфортним за допомогою технологій, спрогнозують економічну модель після пандемії та проконсультують, як не загубитися в новій реальності. 

Найближчим часом буде багато цікавої та корисної інформації. Прихильники екологічного способу життя дізнаються, як продовжувати споживати відповідально під час карантину, сортувати сміття, правильно утилізувати маски та інші інструменти захисту. 

Підприємці дізнаються про реалії малого та середнього бізнесу в умовах пандемії, почують справжню аналітику без фейків. Професіонали запропонують їм важливі кроки, які реально здійснити для недопущення краху економіки України у майбутньому. 

Освітяни та представники педагогічної спільноти отримають доступ до новаторських ідей, як удосконалювати роботу шкіл онлайн, а також дізнаються про загальні тенденції організації дистанційного навчання в Україні і діяльність органів влади для покращення ситуації. В рамках курсу буде представлено результати опитування батьків стосовно процесу дистанційного навчання та озвучено головні проблеми й можливі шляхи вирішення. 

Знання – це сила, яка стане в нагоді, коли весь світ входить в зону турбулентності. Долучайтеся до нашої ініціативи, отримуйте відповіді на свої запитання, створюйте та реалізуйте успішні стратегії виходу з кризи, сидячи вдома.


Інші актуальні новини