ГО «СМАРТ СІТІ ХАБ» розробила першу в Україні інтерактивну онлайн-платформу з розумних технологій «Smart City»

Стрімка діджиталізація сучасного світу, поява нових професій і методів навчання — це виклики для традиційної системи освіти, яка не встигає виявляти гнучкість у пристосуванні до реалій сьогодення.

Наша освітня стратегія полягає у передачі досвіду та знань у галузі інновацій та технологій, розвитку інтелектуального потенціалу громадян, допомозі у реалізації ідей та проектів за допомогою цифрових інструментів. Завдання сучасної освіти повинні змінюватись відповідно до вимог століття шляхом пошуку нових технологій та модернізації освітнього середовища.

Аби допомогти киянам розкрити власний потенціал та продемонструвати, як завдяки smart-рішенням вони можуть змінювати столицю вже сьогодні, команда ГО «СМАРТ СІТІ ХАБ»  розробила унікальну інтерактивну онлайн платформу “Smart City”. Платформа розроблена на основі Путівника розумного киянина, який наша команда презентувала минулого року. Головна мета видання — надати активним киянам інноваційні інструменти для втілення змін та допомогти реалізувати урбаністичні й екологічні проекти, аби створювати позитивні практики міського життя й ініціювати процеси розвитку у Києві.

Посилання на платформу smartcityschool.com.

Платформа є універсальною щодо віку користувачів, адже є корисною і цікавою як для дітей та підлітків, так і для дорослих, які цікавляться інноваціями й прагнуть змін. А також її можна використовувати під час навчального процесу у навчальних закладах або ж самостійно опановувати модулі курсу не виходячи із дому. Всі охочі мають змогу отримувати знання та навички про те, як допомогти місту стати більш комфортним, безпечним, доступним та екологічним. Завдяки модульному навчанню «Smart City» молодь почуватиметься абсолютно вільно в світі розумних технологій. Діти знатимуть, що таке енергоефективність, smart mobility та онлайн-банки. Для них розумне місто стане звичним комфортним середовищем.

Інтерактивна платформа «Smart City» дає жителям мегаполісу інструменти для реалізації урбаністичних ідей, навчає юних киян, як користуватися фінансовими інструментами в розумному місті. У рамках модульного курсу школярі дізнаються, як використовувати сучасні технології, електронні гроші й міські цифрові сервіси для більш комфортного життя в місті.

На етапі розробки платформа була протестована на учнях 20 освітніх філій Smart City School з 5 по 11 клас. Участь у тестуванні взяли майже 10 000 школярів.

Інтерактивна платформа «Smart City» – це перший на сьогодні онлайн-ресурс із застосуванням штучного інтелекту для навчання, зі своєю власною структурою, методологією та логічним поєднанням різноманітних порад із застосування інновацій та електронних сервісів, які працюють в інфраструктурі столиці вже зараз. Це джерело нових знань для всіх, хто зацікавлений у розвитку міста в різних галузях, постійно навчається і прагне здійснювати реальні зміни.

На сьогодні платформа складається з 5 модулів:

  • Смарт Сіті;
  • Транспорт.Мобільність у місті;
  • Екологія;
  • Цифрові міські сервіси;
  • Електронна демократія.

Також платформа містить відео-матеріали для підготовки уроків, віртуальні подорожі розумними містами,  інтерактивні вікторини, а також чат-бот, який супроводжує протягом всього курсу і допомагає користувачам опановувати електронні сервіси, знайомитися з технологіями найпрогресивніших розумних міст, проходити тести для закріплення нових знань та навичок. У разі успішного проходження тестування користувачі платформи отримають електронний сертифікат про опанування курсу.

Спеціально для вчителів, які планують проводити заняття з використанням платформи, ми створили методичні рекомендації та детальні інструкції з викладання даного курсу,  а також плануємо провести ряд воркшопів задля ознайомлення зі специфікою курсу та особливостями його викладання.

Інтерактивний модульний курс «Smart City» – освітня онлайн-платформа нового зразка, де користувачі дізнаються про світові тренди в розбудові розумного міста, отримають практичні механізми для впровадження рішень, а також ознайомляться з новітніми українськими проектами та розробками, покликаними робити життя у місті максимально комфортним та безпечним.

Майбутнє людства тісно пов’язане з цифровізацією, методиками e-learning та розумними технологіями. Саме тому команда ГО «СМАРТ СІТІ ХАБ» вже зараз сприяє розвитку інформаційного суспільства в Україні, впровадженню інноваційних проектів та створенню єдиної освітньої екосистеми для навчання впродовж усього життя.

Інші актуальні новини