Інститут модернізації змісту освіти рекомендує наш курс «Розумне місто»

Інститут модернізації змісту освіти рекомендує наш курс «Розумне місто» на інтерактивній платформі Smart City School до використання у навчальних закладах у рамках розвитку STEM-освіти в Україні.

Ознайомитись з Листом можна на офіційному сайті ІМЗО: https://imzo.gov.ua/2021/08/16/lyst-imzo-vid-11-08-2021-22-1-10-1775-metodychni-rekomendatsii-shchodo-rozvytku-stem-osvity-v-zakladakh-zahal-noi-seredn-oi-ta-pozashkil-noi-osvity-u-2021-2022-navchal-nomu-rotsi/

STEM (від англійських слів science, technology, engineering, mathematics – наука, технологія, інжинірінг, математика) – напрям освіти, у якому посилені природничонауковий, технологічний та математичний компоненти. Мета STEM-освіти – підготувати учнів до успішного працевлаштування або продовження навчання, забезпечити їх актуальними практичними знаннями для вибору професії та самореалізації. У сучасному світі жодна галузь та спеціальність не може існувати окремо від нових технологій. Навіть художники і музиканти, письменники та вчителі використовують комп’ютери та спеціальні програми у своїй роботі. Тому так важливо залучати цей напрямок у шкільну освіту.

Інтерактивний онлайн-курс «Розумне місто» знайомить із сучасними технологіями провідних смарт-міст світу, навчає екологічної свідомості, розказує про креативну демократію та цифрові сервіси, допомагає виховувати універсальні навички для кар’єрного та позакар’єрного зростання. І все це – у цікавій для дітей і підлітків формі коротких відео, текстів, бесід із чат-ботом. Курс легко адаптується для використання як у рамках уроків шкільної програми, так і у вигляді окремого факультативного курсу.

І нагадуємо, що вже 26 серпня об 11.00 відбудеться онлайн-воркшоп по використанню платформи у шкільних навчальних закладах у рамках шкільної програми та для організації факультативного курсу.

Реєструйтеся за посиланням: https://training.academy/uk/offer/fakultativ-rozumni-texnologiyi-u-vasomu-zakladi/2711Факультатив "Розумні технології" у вашому закладі - Тренінговий центр підвищення кваліфікації "Академія талановитих керівників", Вебінаtraining.academy

Інші актуальні новини