Проект «Путівник розумного киянина»

Глобальна урбанізація дає поштовх до створення цифрових інструментів управління містами, а також  — для умов більш комфортного життя і задоволення потреб громадян. Аби кожен житель української столиці вже сьогодні мав змогу розібратися у доступних цифрових сервісах, наша команда у партнерстві з компанією Visa створили Путівник розумного киянина. Завдання Путівника — сформувати середовище активних та відповідальних громадян, які є основою екосистеми розумного міста.

Путівник розумного киянина — не бюрократичний документ, а збірка практичних порад, рекомендацій та сервісів, зокрема й електронних, що стосуються всіх аспектів міського життя. Інновації у мегаполісі, електронна демократія, креативна економіка, чітка практична інформація та посилання на сервіси, які працюють у цифровій інфраструктурі столиці вже зараз, описи спрощених процедур надання послуг, рекомендації для організації ОСББ та економії енергоресурсів на рівні жилого будинку, можливості взаємодії з органами влади — все це й навіть більше кожен читач знайде на сторінках Путівника. 

У виданні перелічені  інноваційні інструменти, які допоможуть жителям міста здійснювати урбаністичні й екологічні проекти, аби створювати нові позитивні практики міського життя у Києві. З Путівника читачі дізнаються про світові тренди в розбудові розумного міста, отримають практичні механізми для впровадження рішень, а також ознайомляться з новітніми українськими розробками, покликаними робити життя максимально комфортним, безпечним та екологічним. 

Стан міста, його розвиток і майбутнє залежить від зусиль кожного жителя. Путівник є джерелом інформації для тих, хто зацікавлений в урбаністичній й екологічній тематиці, хто хоче розвивати місто, постійно навчається і прагне реальних змін. Саме завдяки старанням кожного Київ стане smart-містом — технологічно прогресивним, комфортним, екологічним та максимально безпечним. І темп, у якому рухається столиця, повністю залежить від нас — його жителів.

Завантажити Путівник розумного киянина

Курси для нових професій і методів навчання — це виклики для традиційної системи освіти, яка не встигає виявляти гнучкість у пристосуванні до реалій сьогодення. Щоб допомогти киянам опанувати нові технології, команда ГО «СМАРТ СІТІ ХАБ» запустила власну освітню платформу нового зразка — Kyiv Smart City School, яка надає актуальні знання з технічних дисциплін та консолідує smart-спільноту за допомогою електронних сервісів. Головна мета Kyiv Smart City School — популяризація якісного IT-освіти, доступного кожному. Наша глобальная місія — сприяти появі нової smart-генерації, яка легко й вправно користується технологіями та розвиває розумне місто за допомогою інноваційних інструментів. Проекти Kyiv Smart City School ефективно доповнюють шкільну програму корисними навичками, які є затребуваними у глобальному інноваційному середовищі. Проекти Kyiv Smart City School ефективно доповнюють шкільну програму корисними навичками, які є затребуваними у глобальному інноваційному середовищі.

Інші освітні проекти