Youtube-блогерство та Instagram-фото у співпраці з Цитрус Академією

1 жовтня в рамках Kyiv Smart City Forum 2019 було підписано меморандум про співпрацю між міської ініціативою Kyiv Smart City та Цитрус Академією. Спільно ми працюємо над тим, щоб виховувати нове покоління smart-киян. Відтепер учні 20 комунальних шкіл столиці, що входять до програми Kyiv Smart City School, зможуть отримати практичні знання за напрямами Мобільної-фотографії та YouTube-блогінгу. Найкращі педагоги  навчатимуть школярів, як створювати якісний фото- і відеоконтент, а також – як правильно комунікувати з аудиторією у соціальних мережах та монетизувати свої здобутки. 

Мобільна-фотографія та YouTube-блогерство — це можливість для школярів не тільки проявити свою індивідуальність та креативне мислення, але й опанувати одну з професій майбутнього вже сьогодні. У Цитрус Академії уважно слідкують за світовими тенденціями розвитку цифрового середовища. Затребуваність digital-спеціалістів на ринку праці зростає з кожним роком. Великі бізнеси, соціальні кампанії та Instagram-селебріті досягають успіху у соціальних мережах завдяки унікальному та якісному контенту, який є частиною великої стратегії розвитку. 

У колаборації з Цитрус Академією ми прагнемо виховати успішних професіоналів майбутнього, які легко й вправно користуються технологіями. На наших курсах учні зможуть покращити свої комунікативні навички, отримають важливі рекомендації та інструменти зі створення візуального контенту, а також на практиці дізнаються, як «соціальність« допомагає smart-громадянину здійснювати позитивні зміни у своєму місті.

Курси для нових професій і методів навчання — це виклики для традиційної системи освіти, яка не встигає виявляти гнучкість у пристосуванні до реалій сьогодення. Щоб допомогти киянам опанувати нові технології, команда ГО «СМАРТ СІТІ ХАБ» запустила власну освітню платформу нового зразка — Kyiv Smart City School, яка надає актуальні знання з технічних дисциплін та консолідує smart-спільноту за допомогою електронних сервісів. Головна мета Kyiv Smart City School — популяризація якісного IT-освіти, доступного кожному. Наша глобальная місія — сприяти появі нової smart-генерації, яка легко й вправно користується технологіями та розвиває розумне місто за допомогою інноваційних інструментів. Проекти Kyiv Smart City School ефективно доповнюють шкільну програму корисними навичками, які є затребуваними у глобальному інноваційному середовищі. Проекти Kyiv Smart City School ефективно доповнюють шкільну програму корисними навичками, які є затребуваними у глобальному інноваційному середовищі.

Інші освітні проекти