Kyiv Smart City Forum

Kyiv Smart City Forum – одна з головних подій Східної Європи та унікальне місце зустрічі для розвитку екосистеми розумних міст. Представники влади та громадськості, підприємці, експерти та урбаністи об'єднаються разом, щоб обмінятися досвідом, представити найкращі інновації, що трансформують міський простір, а також відкрити нові шляхи для співробітництва. Завдання Kyiv Smart City Forum – максимально популяризувати цінності smart city та сприяти розбудові комфортних розумних міст. Ми об'єднуємо тих, хто готовий творити міста для людей. Міста, які працюють як сервіс, а не споживають людський ресурс.

Kyiv Smart City Forum – це завжди актуальний контент та інноваційні ідеї для міських управлінців, технологічних компаній, урбаністів, усіх охочих, хто прагне змінювати свої міста та громади на краще. В рамках заходу выступають найкращі галузеві експерти, презентують бізнеси в галузі креативної економіки, технологічні кейси від вендорів та досвід впровадження smart city в Україні та світі.

На учасників Kyiv Smart City Forum 2019 чекало 8 тематичних секцій, більше 60 українських та міжнародних спікерів, понад 1000 м² інноваційного простору в демозоні й тест-драйв електротранспорту на вертолітному майданчику. Понад 4000 учасників зібралися на одній платформі, аби обговорити тенденції розбудови розумного міського середовища. Подія присвячена smart-технологіям та інноваційним рішенням, що розвивають міста в Україні та світі. 

Одна з головних тем Kyiv Smart City Forum 2019 — діджиталізація Києва та українських міст як ефективний інструмент для трансформацій міського простору задля комфорту і безпеки громадян. У секції «Smart City. Країна в смартфоні» відбулося обговорення світових тенденцій розвитку міст, серед яких — уніфікація платіжних систем та активне застосування Big Data. Представники міської влади презентували результати розвитку розумної цифрової інфраструктури Києва та поділилися планами на наступний рік.

Посилання на головну сторінку форуму.

Стрімка діджиталізація (другий пост) сучасного світу, поява нових професій і методів навчання — це виклики для традиційної системи освіти, яка не встигає виявляти гнучкість у пристосуванні до реалій сьогодення. Щоб допомогти киянам опанувати нові технології, команда ГО «СМАРТ СІТІ ХАБ» запустила власну освітню платформу нового зразка — Kyiv Smart City School, яка надає актуальні знання з технічних дисциплін та консолідує smart-спільноту за допомогою електронних сервісів. Головна мета Kyiv Smart City School — популяризація якісного IT-освіти, доступного кожному. Наша глобальная місія — сприяти появі нової smart-генерації, яка легко й вправно користується технологіями та розвиває розумне місто за допомогою інноваційних інструментів. Проекти Kyiv Smart City School ефективно доповнюють шкільну програму корисними навичками, які є затребуваними у глобальному інноваційному середовищі. Проекти Kyiv Smart City School ефективно доповнюють шкільну програму корисними навичками, які є затребуваними у глобальному інноваційному середовищі.

Інші освітні проекти