Масштабування комунікаційно-освітньої платформи Kyiv Smart City School на всю Україну

Стрімка діджиталізація сучасного світу, поява нових професій і методів навчання — це виклики для традиційної системи освіти, яка не встигає виявляти гнучкість у пристосуванні до реалій сьогодення. Завдання сучасної освіти повинні змінюватись відповідно до вимог століття шляхом пошуку нових технологій та модернізації освітнього середовища.

Саме тому команда ГО «СМАРТ СІТІ ХАБ» вже зараз сприяє розвитку інформаційного суспільства в Україні, впровадженню інноваційних проектів та створенню єдиної освітньої екосистеми для навчання впродовж усього життя.

Поспішаємо повідомити про масштабування комунікаційно-освітньої платформи Kyiv Smart City School на всю Україну за рахунок діджиталізації діяльності та створення навчального закладу у системі Human.

Тепер всі учасники навчального – виховного процесу в одному місці, всі курси на одній платформі, а можливість отримати безкоштовну IT-освіту є абсолютно у кожного. Навчання буде доступним всюди і завжди.

У новому навчальному році на вас чекають: 

- Курс Scratch – візульна мова програмування

- Курс Smart City

- Курс «Програмуємо на Python» від нашого супер ментора Олега Горбача.

- Курси «Презентація для навчання та роботи» і «Мобільний контентмейкінг» від наших партнерів Цитрус Академії.

- Курс « Профорієнтація. День зі спеціалістом» від компанії ChoiZY

Навесні ми анонсували запуск масштабного екологічного проекту ZERO HERO, спільно з MOZGI Ideas і компанією ЕКО-СТОК і поділилися з усіма ідеєю і головним концептом - виховувати відповідальне споживання необхідно починати зі школярів і саме через них формувати цю рису у дорослих. Сортування сміття, екологічні івенти, флешмоби, тематичні екскурсії та безліч різних видів діяльності очікує учнів філій Kyiv Smart City School в новому навчальному році в рамках проєкту HERO ZERO. 

Але й це ще не все! Вже зовсім скоро і ми зможемо презентувати запуск нового інтерактивного модульного курсу Smart City, який був створений на основі «Путівника розумного киянина» і цілий рік проходив апробацію на базі освітніх філій Kyiv Smart City School. 

Наша команда запускає унікальні проекти, які допомагають переосмислити культуру та механіку освіти з урахуванням світових цифрових трендів.

Ми постійно вдосконалюємо навчальну програму, оновлюємо інформацію та проводимо заняття на додаткових локаціях у рамках побудови глобальної освітньої платформи. Для нашої команди важливо поєднувати міжнародні інновації з кращими традиціями технологічної освіти в Україні.

Інші актуальні новини