«Мімішний Python» закінчився

9 березня закінчився останній тиждень онлайнового IT-марафону з програмування для дівчат «Мімішний Python». Мета курсу “Мімішний Python” — познайомити дівчат з основами популярної комп‘ютерноі мови Python та переконати, що IT — це перспективна галузь для їхнього розвитку. Але хлопці також могли взяти участь у цьому курсі.

З 26 січня щовівторка учасниці та учасники отримували посилання на відеолекції та вебінари, а також завдання на тиждень від лекторів Smart City School та Київського палацу дітей та юнацтва. За час марафону до нас доєдналися 200 школярок та школярів, і лише найдисциплінованіші і найвпертіші дійшли подолали 7 тижнів марафону, виконали усі домашні завдання та отримали сертифікат про проходження!

Під керівництвом менторів студенти освоїли базові теми Python: введення даних та графіку, лінійні алгоритми та алгоритми з розгалудженням true/false, цикл for та лічильник циклу while. А якщо ви раптом пропустили цей курс, проходьте його самостійно за лінком: https://youtube.com/playlist?list=PL9gmEWp9STJ5q8gdKAJ6rPNEAVRYp8xwC

Команда ГО «СМАРТ СІТІ ХАБ» переконана: IT-освіта має бути доступною для кожної дитини, тож ми продовжуємо розробляти абсолютно безкоштовні навчальні онлайн-програми для освоєння нових технологій. Слідкуйте за нашими анонсами та розвивайтеся разом з нами!

Інші актуальні новини