Модульний курс Kyiv Smart City

Команда ГО «СМАРТ СІТІ ХАБ» у партнерстві з компанією Visa створили Путівник розумного киянина — посібник з усіх аспектів комфортного smart-життя у столиці. Аби навчати школярів інноваційним технологіям у розумному місті, наша команда також розробила унікальний модульний курс на основі цього гайдбука. Раз на місяць факультатив «Kyiv Smart City» проводитиметься в 20 освітніх філіях Kyiv Smart City School, що функціонують на базі комунальних шкіл столиці. Учні 5-8 класів отримають знання та навички про те, як допомогти місту стати більш комфортним, безпечним, доступним та екологічним.

Путівник розумного киянина — добірка порад із застосування інновацій та електронних сервісів, які працюють в інфраструктурі столиці вже зараз. Гайдбук з’явився завдяки спільним зусиллям команда ГО «СМАРТ СІТІ ХАБ» та Visa — глобальної компанії з розробки й підтримки платіжних технологій, яка піклується про фінансову грамотність громадян. Безготівкові розрахунки з Visa є трендом для розумних міст по всьому світу. У рамках модульного курсу «Kyiv Smart City», за допомогою Путівника розумного киянина Visa навчатиме юних киян, як користуватися фінансовими інструментами у розумному місті.

Такі знання необхідні новій smart-генерації, адже Київ поступово стає cashless — з платіжними терміналами, касами самообслуговування, мобільними додатками для паркування та безконтактною оплатою за проїзд у метро. Завдяки безготівковим операціям кияни не тільки заощаджують час, але й отримують відсотки на кредити й депозити, а ще розстрочки, кешбек і неочікувані бонуси. В рамках модульного курсу школярі дізнаються, як використовувати сучасні технології, електронні гроші й міські цифрові сервіси для більш комфортного життя в місті. Це збірка рекомендацій для розв’язання практичних питань, які постануть перед сьогоднішніми школярами вже через кілька років.

Для всіх жителів Києва важливо володіти інформацією про те, як функціонує економіка розумного міста та які є інструменти для покращення всіх аспектів життя. У 2020 році з’явиться єдина інтерактивна платформа Kyiv Smart City, створена на основі Путівника розумного киянина. Онлайн-платформа відкриває нові можливості розвитку для smart-громадян, а вчителям надасть цікаві та актуальні відеоматеріали для підготовки уроків. Із допомогою чат-боту кияни зможуть опанувати електронні сервіси, познайомитися з технологіями найпрогресивніших розумних міст, а також пройти тести для закріплення нових знань та навичок. В разі успішного тестування користувачі платформи отримають електронний сертифікат.

Інші освітні проекти