Партнери #smartcityhub

Visa - Партнер видання Путівника розумного киянина.

Глобальна компанія платіжних технологій, яка підтримує ідею соціально-відповідального бізнесу у світовому масштабі. Visa Inc. (NYSE: V) є світовим лідером у галузі цифрових платежів. Наша місія ‒ об`єднати світ за допомогою найбільш інноваційної, надійної та безпечної платіжної мережі, що дає змогу споживачам, бізнесу та економіці розвиватися. Наша новітня глобальна технологічна мережа VisaNet забезпечує надійні та безпечні платежів по всьому світу, і може обробляти понад 65 000 транзакцій на секунду. Компанія «Visa» є відданою інноваціям, що є каталізатором швидкого зростання «connected commerce», в умовах якої практично будь-який підключений пристрій може здійснювати платежі, таким чином наближаючи перехід до майбутнього без готівки — скрізь і для всіх. В той час, коли світ рухається від аналогових технологій до цифрових, Visa використовує свій бренд, продукти, експертів, мережу та масштаб для трансформації комерції.

Luminate - партнер проекту «AI for Kyiv»

5 березня 2019 року у Києві громадська організація «СМАРТ СІТІ ХАБ» за підтримки Київської міської державної адміністрації розпочала масштабний проект під назвою AI for Kyiv. Проект фінансується грантом від всесвітньої філантропічної організації Luminate, яка орієнтована на розширення можливостей співпраці громадян та інституцій для побудови справедливих і відкритих суспільств. Luminate створена П’єром Омідяром, засновником eBay.  Luminate фінансує та підтримує інноваційні організації та підприємців у всьому світі, а також виступає за політику та дії, які сприятимуть позитивним змінам у чотирьох сферах впливу: розширення прав і можливостей громадян, дані та цифрові права, фінансова прозорість, незалежні ЗМІ.


https://luminategroup.com/

MOZGI Ideas Партнер проекту «ZERO HERO»

Партнер проекту «ZERO HERO». Mozgi ideas — креативна агенція, що створює цінності для брендів за допомогою креативних рішень та комунікації. Вони завжди починають з ідеї — емоційної історії, що базується на стратегії та приносить ефективність для бізнесу. Ці ідеї потім живуть у рекламних кампаніях 360, концепціях для соціальних мереж, стильних кампейнах, відеороликах, дизайні, айдентиці, партнерських інтеграціях, співпраці з артистами та різних нестандартних проявах.


https://mozgi.agency/

Цитрус Академія — це провідник у світ сучасних технологій.

Ми надаємо групові та індивідуальні заняття за наступними напрямками:

Робототехніка

YouTube-блогерство

Мобільна фотографія та Instaфото

Школа Пілота

Цитрус Драйвер

Шедеври 3D ручкою

Робота та розваги iOS / Android

Відеомейкінг.


Учні комунальних шкіл столиці, що входять до програми Kyiv Smart City School, отримують практичні знання за напрямами Мобільної-фотографії та YouTube-блогінгу. Найкращі педагоги Цитрус Академії навчають школярів, як створювати якісний фото- і відеоконтент, а також – як правильно комунікувати з аудиторією у соціальних мережах та монетизовувати свої здобутки.


Мобільна-фотографія та YouTube-блогерство — це можливість для школярів не тільки проявити свою індивідуальність та креативне мислення, але й опанувати одну з професій майбутнього вже сьогодні.


www.citrus.ua/citrus-akademiya/

Академія кодування, BrainBusket Foundation

Академія Кодування - це некомерційна ініціатива ІТ волонтерів, мета якої започаткувати реформу початкової освіти в Україні та підготувати українських дітей до майбутнього. Ідея проекту - навчання дітей 9-11 років програмуванню за допомогою візуальної мови Scratch та HTML/CSS.


Академією кодування та BrainBusket Foundation проводять безкоштовні щотижневі заняття для дітей від семи до дванадцяти років на базі Kyiv Smart City Hub. У такий спосіб готують ґрунт для майбутнього розвитку IT-фахівців в країні, створення стартапів та високотехнологічних компаній.


Заняття відбуваються з викладачами-менторами, які мають багаторічний практичний досвід роботи в головних IT-компаніях України. Вони допомагають дітям створювати власні анімовані та інтерактивні історії, запускати у повітря дрони та власноруч програмувати роботів. Предмет викладається «з нуля». Від учнів не вимагається попереднього знання структурного програмування чи основ алгоритмізації. Написання програмних кодів розвиває аналітичне мислення, розвиває уяву, креативність.


https://brainbasket.org/ru/homepage

Профорієнтаційна онлайн-платформа ChoiZY

ChoiZY - це свідомий вибір (choice) професії, який покоління Z зможе зробити за допомогою онлайн - лекцій від фахівців з покоління Y.


В освітніх філіях Kyiv Smart City School щомісячно відбуваються тренінги з профорієнтації від спеціалістів для підлітків, що бажають більше дізнатись про різноманітні професії. Спочатку наші партнери провели ознайомлювальну лекцію для всіх учнів 8-11 клас, після якої сформували міні групи зацікавлених і розпочали з ними тренінги. В рамках лекції експерти розповідають більше про свою професію, діляться своїм практичним досвідом та за одну годину занурюють вас у свою справу.


https://www.choizy.org

Компанія 2d:3d

Сучасне навчальне обладнання зі СТЕМ та робототехніки для навчальних закладів різних рівнів, від дитячих садків до інститутів. Технічний партнер змагань First Tech Challenge в Україні.


https://edu2d3d.org.ua

HUMAN Школа - це сучасна освітня платформа для шкіл


HUMAN для навчального закладу це - зручні та сучасні інструменти для комунікації, рефлексії, аналітики та роботи з навчальними матеріалами.


HUMAN Школа - це сучасна освітня платформа для шкіл, що базується на особистісних показниках учнів із залученням усіх учасників навчально – виховного процесу.


До проекту залучені освітні осередки Kyiv Smart City School, комунальні та приватні закладі по всій Україні 4 та розробляється аналогічний продукт для вищих навальних закладів і позашкільної освіти


https://human.ua

Еко – Сток

ТОВ «КОМПАНІЯ ЕКО-СТОК» успішно працює на ринку надання послуг у сфері екології та благоустрою. Компанія активно впроваджує систему роздільного збору твердих побутових відходів в м. Києві. Компанія здійснює монтаж контейнерiв для накопичення ТПВ, з можливістю використання системи роздільного збору, яка дозволяє поліпшити санітарно-епідеміологічну ситуацію в місті, зберегти природу та полiпшити екологiю.

Генеральний партнер проекту ZERO HERO, відповідальний за встановлення та обслуговування контейнерів для роздільного збору вторсировини на території шкіл залучених до проекту.


http://eco-stok.com.ua/