Плоггінг – бігай із користю для екології та ставай ZERO HERO

Любите бігати парком і переймаєтесь проблемами екології? Долучайтесь до підтримки нашого проекту на конкурсі громадського бюджету Києва 2022!

Команда ГО «Смарт Сіті Хаб» цьогоріч підготувала 2 проекти, один з яких має екологічне спрямування.

Це проект «Плоггінг – бігай із користю для екології та ставай ZERO HERO»
Його номер – 865.Чи знаєте ви, що Київ щороку продукує 12 млн тон сміття? Це десята частина обсягу відходів нашої країни, і кількість сміття постійно зростає, а його сортування, переробка та утилізація лишаються на дуже низькому рівні.

Щоб змінити це, необхідно змінити свідомість містян, донести, що екологія міста – це проблема кожного, хто у ньому живе. Якщо дорослі люди мають сталі звички, то молодь, підлітки, діти можуть виховати у собі нове ставлення до сортування, переробки сміття та надмірного споживання, щоб потім принести його у сім’ї.

У наших планах – залучити молодь і підлітків до екологічних заходів, зокрема до плоггінг-пробіжок, які зможуть наочно продемонструвати наслідки недбалого ставлення до сміття та надмірного споживання.

Плогінг – це екологічні пробіжки з метою збирання сміття. Дуже актуально для Києва – поєднувати здоров’я тіла та здоров’я екології. Плоггінг – це просто, безкоштовно та здорово! А ще дуже ефективно, кажуть вчені-екологи. Адже регулярність пробіжок забезпечує постійність піклування про навколишнє середовище.

Якщо ви переймаєтеся темою екології, знайомі з темою бігу, вважаєте важливим екологічне виховання молоді, долучайтеся до команди підтримки нашого проекту, залучайте своїх друзів, колег, знайомих однодумців. Змінимо Київ на краще разом!

Інші освітні проекти