Подача проєктів на громадський бюджет Києва

25 квітня завершилася подача проєктів на громадський бюджет Києва. Триває етап розгляду і опрацювання! На конкурс-2022 подано 1428 проєктів від 813 команд, і ГО «СМАРТ СІТІ ХАБ» - серед них! Бажаємо успіху усім учасникам конкурсу!

Нагадаємо, громадський бюджет, або бюджет участі – це частина бюджету міста, спрямування якої визначають самі жителі міста шляхом голосування. Будь-який містянин може подати на голосування свій проєкт по покращенню життя у місті і взяти участь у загальному конкурсі. Доля проєктів вирішується шляхом електронного голосування: кожен містянин може підтримати до 5 ідей.

Команда ГО «СМАРТ СІТІ ХАБ» уже третій рік поспіль подає свої ініціативи на конкурс. У рамках громадського бюджету було реалізовано 2 наших проєкти.

У 2019 році ми провели серію безкоштовних IT-курсв для дітей та вчителів у рамках проєкту комунікаційно-освітньої платформи Smart City School.

А у 2020 році завдяки перемозі на конкурсі проєктів ми змогли реалізувати чотириденний дитячий хакатон Smart City School Hackaton.

До бюджету 2022 ми подали 2 проєкти - за напрямами екології та IT. Щойно вони пройдуть модерацію та будуть опубліковані, ми детально про них розкажемо. Адже тільки спільними зусиллями можна досягти великих цілей!

Слідкуйте за нашими новинами і, якщо вам не байдужа проблема забруднення навколишнього середовища або ви точно знаєте, що IT-освіта для дітей має бути доступною, приєднуйтеся до нашої команди! Нам дуже потрібна ваша підтримка!

Інші актуальні новини