Проект «AI for Kyiv»

ГО «СМАРТ СІТІ ХАБ» проводить дослідження, експертні консультації та інші заходи, які сприяють розвитку законодавства щодо використання інтелектуальних систем у процесах управління містом.

5 березня 2019 року у Києві наша команда за підтримки Київської міської державної адміністрації розпочала масштабний проект  під назвою AI for Kyiv. Головна мета проекту — дослідити питання етики та прозорості використання автоматизованого прийняття рішень у Києві. 14-місячний проект фінансується грантом у розмірі 260 000 доларів США від всесвітньої філантропічної організації Luminate, яка орієнтована на розширення можливостей співпраці громадян та інституцій для побудови справедливих і відкритих суспільств. Luminate створена П’єром Омідяром, засновником eBay.

Проект Artificial intelligence (AI) for Kyiv — Штучний інтелект для Києва — покликаний ініціювати дискусію про цифрові права людей в Україні та розробити практичні приклади прозорого, підзвітного та справедливого використання штучного інтелекту/автоматизованого прийняття рішень службами Київської міської адміністрації. Громадська організація «СМАРТ СІТІ ХАБ» прагне розробити та віднайти оптимальні рішення для покращення якості життя у місті на основі принципів відкритого доступу до даних, а також інтелектуальної та прозорої трансформації управління містом з використанням сучасних технологій та інновацій.

Інші освітні проекти