Проект «Не купуй – забери з притулку»

Команда ГО “СМАРТ СІТІ ХАБ”  сприяє формування смарт-спільноти, яка відповідально ставиться до міського простору та робить його комфортним для  всіх мешканців. У 2018 році була запущена соціальна кампанія «Не купуй — забери з притулку». У такий спосіб ми допомогли безпритульним тваринам знайти сім’ю. Понад 2 мільйони людей щодня могли бачити плакати в метро та по місту. У результаті кияни прихистили майже 500 бездомних собак та котів.

Соціальна кампанія була запущена, аби популяризувати серед громадян тему адопції та допомогти котам і собакам знайти люблячих господарів. Проект створено завдяки співпраці міської ініціативи Kyiv Smart City та київської міської клініки ветеринарної медицини. У 2019 році завдяки проекту вдалося віддати в сім’ї 196 собак і 264 кота.

Вуличні тварини є частиною екосистеми міста. Із метою обліку домашніх та безпритульних тварин Києва було створено електронний інформаційно-аналітичний «Реєстр домашніх тварин». Він дає можливість збирати, зберігати та візуалізувати дані щодо домашнього улюбленця в єдиній базі.

До соціального проекту вже приєдналися відомі українські селебріті, зокрема fashion-фотограф Соня Плакидюк, модель і співачка Дар’я Астаф’єва, художник-шоумен Річард Горн, співачка Вікторія з гурту «НеАнгели». Крім того, телеведуча каналу ICTV Анна Афендікова та співачка INGRET знялися в соціальній рекламі для різдвяних і новорічних постерів кампанії.

Інші освітні проекти