Платформа Smart City School презентує новий навчальний модуль із Soft Skills!

Спільно з освітнім центром Unext ми розробили авторський курс, який познайомить усіх охочих з універсальними компетенціями, потрібними для досягнення успіху у всіх сферах життя – у роботі, навчанні, особистому спілкуванні! Який би шлях ви не обрали, soft skills вам стануть у пригоді.

Вже 6 місяців працює навчальна онлайн-платформа Smart City School, перший в Україні безкоштовний освітній ресурс із використанням чат-бота. За ці місяці сотні людей здобули нові корисні знання, а ми отримали десятки захоплених відгуків, а також запити на нові інтерактивні навчальні програми.

На платформі наразі розміщено 5 навчальних модулів, які знайомлять з усіх охочих з концепцією розумного міста, поняттям креативної економіки, піднімають питання цифрових сервісів, екології та транспортних питань у сучасних містах. Тож новий модуль Soft Skills стане логічним продовженням нашого навчального вектору.

Чому саме Soft Skills? Вже другий рік всі ми регулярно стикаємося з необхідністю працювати, навчати та навчатися дистанційно. У цих складних умовах як ніколи важливо навчитися управляти своїм часом, встановлювати цілі та пріоритети, справлятися зі стресом та ефективно комунікувати.

Тож в рамках нового модулю ви можете познайомитися з постановкою цілей, тайм-менеджментом, техніками боротьби зі стресом, поняттям емоційного інтелекту, а ще буде дуже багато практичних вправ!

Тож переходьте за лінком, проходьте наш новий модуль та розкажіть про нього всім! Чекаємо на ваші відгуки!

Інші актуальні новини