Офіційне закриття II екологічного флешмобу «Дерева замість квітів»

Сьогодні, 15 травня, у цей теплий весняний день, ми завершили II екологічний флешмоб «Дерева замість квітів» урочистою висадкою дерев біля київської школи №134.

Учні, батьки, вчителі, адміністрація школи, команда ГО «Смарт Сіті Хаб» та команда компанії CISCO, яка стала спонсором саджанців для школи, зібралися разом, щоб покласти початок майбутній тінистій алеї на території школи.

«Ми вдячні усім учасникам, спонсорам, партнерам сьогоднішньої акції та флешмобу загалом. Завдяки вам школярі матимуть змогу дихати якісним, чистим повітрям, захищеним від руйнівного впливу автомобільних викидів у повітрі,» - прокоментувала Голова наглядової ради ГО «Смарт Сіті Хаб» Ярослава Бойко.

ІІ екологічний флешмоб «Дерева замість квітів» тривав з 20 березня по 15 травня 2021 року.

Протягом 2 місяців в рамках флешмобу вчителі, учні, батьки, менеджери учбових закладів по всій Україні висаджували дерева та кущі поруч із будівлями навчальних закладів.

Мета флешмобу – створити навколо дитячих освітніх установ зелений щит, який відділить школи від автодоріг та за кілька років допоможе очистити повітря, яким дихають діти під час навчання, привернути увагу до якості повітря та залучити дітей до парадигми екологічного мислення.

Цього року у флешмобі взяли участь школи, дитячі садочки, будинки творчості та центри дитячого розвитку - усього 140 закладів із 12 областей України (Київська, Черкаська, Донецька, Харківська, Кіровоградська, Дніпропетровська, Сумська, Житомирська, Одеська, Миколаївська, Запорізька, Херсонська області).

Організатором флешмобу виступила наша ГО «Смарт Сіті Хаб».

За планом ми мали завершити наш екологічний флешмоб 22 квітня, у День Землі, проте через карантинні обмеження у регіонах України ми продовжили термін заходу.

В рамках флешмобу, за даними форм, які ми отримали від учасників станом на сьогодні, було висаджено 1855 дерев і 1396 кущів.

Рекордсменом нашого заходу стала школа №2 села Старомлинівка Волноваського району Донецької області, яка посадила 352 саджанці дерев та кущів! Серед них сосни, каштани, верби, а також цілий сад – абрикоси, яблуні, кущі смородини та бузку.

Кожен заклад-учасник, який заповнив форму зворотного зв’язку, отримав диплом-подяку від організаторів.

Дякуємо усім учасникам нашого флешмобу, спонсорам, партнерам та інформаційним партнерам заходу, які дозволили успішно провести флешмоб у таких непростих карантинних умовах.

Дякуємо закладам-учасникам за теплі відгуки і надзвичайну енергійність.
Фото та відео звіти наших учасників можна побачити у соцмережах за хештегом #деревазамістьквітів.

Дякуємо нашим спонсорам – компанії CISCO та «Межигірський сад».
Дякуємо партнерам за інформаційну підтримку нашої акції:

• Департамент освіти і науки м. Києва
• Управління освіти Херсонської міської ради
• портал про інноваційну освіту «Освіта Нова»
• ресурс «Інформатор Україна - незалежний всеукраїнський портал новин»
• освітня онлайн-платформа Human
• тренінговий центр «Академія Талановитих Керівників»
• Київський Палац дітей та юнацтва
• інформаційний ресурс КиевVlast
• освітній портал «Знайшов»
• інтернет-ресурс «Суспільне. Новини»
• AgroNews

Завдяки вам наша екологічна ініціатива набула справді національного масштабу!

Сподіваємося, флешмоб з кожним роком розвиватиметься та стане хорошою традицією для всіх навчальних закладів України.

Інші освітні проекти